Sortownia

 1. Punkty sprzedaży
 2. Warsztaty
 3. Punkty sprzedaży
 4. Core-Management
 5. Regeneracja

Sortownie CoremanNet

System zwrotów zużytych części CoremanNet (Core-Management-Network) powstał 10 lat temu i aktualnie stanowi dobrze rozwiniętą sieć 12 punktów zbiórki w Europie, a niedługo swoim zasięgiem obejmie również USA, Rosję i Chiny.

 1. CoremanNet zapewnia swoim klientom dużą elastyczność:
  • Rozliczanie wg zasady FIFO ("first-in, first-out"). Gwarantuje to naszym klientom zwrot dokładnie tej kwoty, na którą została oszacowana zużyta część zamienna w momencie zakupu.
  • Obsługa złożonych struktur handlowych. Umożliwia ona współpracę z np. międzynarodowymi zrzeszeniami podmiotów gospodarczych. Dzięki temu nasi klienci mogą w prosty sposób zwracać zużyte części ze wszystkich krajów, w których prowadzą działalność.
  • Nasi klienci zyskują na elastyczności przy zwrocie zużytych części, a moment wymiany zużytej części nie jest uzależniony zakupu nowej.
 2. CoremanNet ma szeroki zasięg działania:
  • Dzięki rozbudowanej sieci punktów zbiórki CoremanNet jest w stanie prowadzić zbiórkę części w regionach swej działalności i wysyłać je do firm prowadzących naprawę w formie transportów całopojazdowych. Pozwala to chronić cenne zasoby naszej planety.
  • CoremanNet organizuje zbiórkę części zamiennych do samochodów z rynku wtórnego. Dzięki podjęciu współpracy z firmą ZF oprócz produktów marek Bosch eXchange i HC Parts prowadzimy teraz również zbiórkę produktów marki SACHS, ZF Parts i ZF Lenksysteme. Informacji o dostępności nowego zakresu naszej usługi możesz uzyskać od Twojego opiekuna klienta.

Efektywna regeneracja zużytych części przez sieć CoremanNet pozwala na zmniejszenie emisji CO2 o 23000 ton w skali roku* w porównaniu do produkcji nowych części zamiennych do samochodów marki Bosch.

*Dane produkcyjne firmy Bosch za rok 2010